OÜ Mevolmet põhitegevusalaks on metallpindade katmine, lihvimine, harjamine, poleerimine ja kõiksuguste metallkonstruktsioonide puhastamine ja viimistlemine. Lisaks eelnimetatule pakub meie ettevõte metallikareduse mõõtmise (kontrollimise) ja sellega kaasneva dokumentatsiooni teenust. 

Meie professionaalne oskusteave ja pidevalt uueneva tehnoloogia kasutamine võimaldab meil pakkuda kiiremat ja hõlbsamat tööprotsessi. Töö koosneb enamjaolt käsitööst, mis tähendab, et seda on võimatu teostada kellegi poolt, kes ei ole selleks omandanud spetsiaalset väljaõpet. Ühtlasi on meie töötajad omandanud vajaminevad koolitused kasutamaks mitmesuguseid puhastusvahendeid metalli puhastamiseks, läbinud erinevad ohutuskoolitused ning omavad vastavaid tööhutuskaarte, mis kehtivad erinevates EL riikides.

Ettevõte tegutseb koostöös partneritega erinevates Skandinaavia ja Läänemere regiooni riikides. Siiani oleme pakkunud oma teenust erinevatele suurtele ravimitööstuse valdkonnas tegutsevatele ettevõtetele ainult välisriikides, kuid nüüdsest pakume oma teenuseid ka Eestis.
Mevolmet OÜ põhitootmine asub Rae vallas, Patikal aadressil Ädala-Töökoja. 

Võtke meiega ühendust ja koostöös meie spetsialistidega aitame Teil leida lahenduse ka kõige               keerukamatele projektidele!

Mevolmet OÜ kodulehel oleva info kopeerimine ja kasutamine ilma vastavasisulise nõusolekuta on rangelt keelatud.